Grupa Lojer

Meble medyczne oraz specjaliści fizjoterapii

Grupa Lojer jest fińskim liderem w produkcji sprzętu szpitalnego i sprzętu do opieki nad pacjentem oraz największym pracodawcą w kraju w tej dziedzinie. Firma ma już prawie 100 lat i jest wciąż w prywatnych rękach. Zakłady produkcyjne są usytuowane w Sastamala, Kempele, Pennala.

W Finlandii zatrudniamy 120 pracowników bezpośrednio oraz wielu poprzez naszych podwykonawców. W sumie grupa zatrudnia 140 osób w 4 krajach i roczna stopa zysku wynosi ponad 25mln EUR. Około 60% zysku pochodzi z eksportu. Nasze główne rynki eksportowe to Skandynawia, Europa Centralna, Rosja i wschodnia Azja.

Fińska produkcja

Stalowe części naszych wyrobów są produkowane z fińskich surowców. Produkcja części odbywa się w kilku zakładach pomocniczych. Niektóre komponenty, jak kółka, silniki, siłowniki pochodzą od wysokiej jakości dostawców z Europy Zachodniej.

Jesteśmy jedynym producentem sprzętu medycznego w Finlandii produkującym wyroby całkowicie własnymi siłami, mamy własną odlewnię, używamy najnowszych technologii laserowej obróbki, spawania za pomocą robotów, proszkowni i automatycznej lakierni.

Największy dostawca sprzętu rehabilitacyjnego w krajach Nordyckich.

Grupa Lojer to wiodący sprzedawca detaliczny sprzętu rehabilitacyjnego w krajach nordyckich. Lojer i jego podwykonawcy działają w 4 krajach: Lojer OY (Finlandia), Medema Physio AB (Szwecja), Fysiopartner AS (Norwegia) oraz OOO Lojer Medical (Rosja). Oferujemy naszym klientom szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu do rehabilitacji oraz wiodącą markę dystrybucyjną, jak również sklepy internetowe we wszystkich krajach nordyckich.

Nasze zobowiązanie wobec klientów

„Zapewniamy innowacyjne i wyjątkowe sprzęty produkowane w Finlandii z zachowaniem najwyższych standardów oraz dystrybuujemy na całym świecie za pomocą wykwalifikowanych kadr”.

Jesteśmy zobowiązani do udostępniania profesjonalistom łatwego dostępu do trwałego sprzętu medycznego oraz innych narzędzi pozwalających na efektywną pracą z pacjentem w chwili obecnej oraz w przyszłości.